Wieczór panieński i kawalerski

To zazwyczaj ostatnia noc wolności narzeczonych. Wieczór panieński i kawalerski organizuje się najczęściej dwa tygodnie przed ślubem. Choć są i takie pary, które zgodnie z tradycją bawią się na dzień przed ślubem. Jednak takie rozwiązanie szczerze odradzamy. Całonocna impreza na pewno nie wpłynie korzystnie na wygląd i nastrój uczestników podczas ślubu i wesela. Odpowiedzialni za organizację wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego są głównie narzeczeni. Jednakże, aby zrobić narzeczonym niespodziankę, mogą go zorganizować świadkowie. Często drużba i druhna przejmują tę odpowiedzialność. Aby impreza była udana, oryginalności niespodzianki, nie możemy przedkładać nad komfort psychiczny naszych przyjaciół. Organizując taki wieczór musicie wziąć pod uwagę charakter i upodobania osoby dla której go organizujecie. Ta noc powinna się kojarzyć z zabawą i szampańskim humorem, w gronie znajomych, którzy nie zawiodą w najtrudniejszych momentach wieczoru.

 

Dodatkowo pomagamy zorganizować:

kwiaty - dodatkowy wystrój sali - hale namiotowe - oprawę muzyczną - nagłośnienie - oświetlenie - stoły - krzesła - multimedia: monitory LCD, rzutniki, systemy do głosowania - hostessy - pokazy laserowe - pokazy sztucznych ogni - konferansjerów - fotografów - filmowców - ochronę - generatory prądu - przenośne toalety

Warto Wiedzieć

Restauracja Młynek zamiast Paco
piątek, 15, styczeń 2016

Otwieramy już 16. stycznia 2016. 

16-17 styczeń 2016, Każda Pizza 10 zł, zapraszamy

Nowa sala - już otwarta
sobota, 09, luty 2013

Zapraszamy do odwiedzin oraz rezerwacji.

Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii.

Walentynki 2013
sobota, 09, luty 2013

Walentynkowa Promocja.

Zapraszamy!

Pizza w ofercie Paco
czwartek, 12, lipiec 2012

Nowość w naszej ofercie. Zapraszamy na pyszną pizzę prosto z pieca.

Restauracja Paco

Klimatyczne wnętrza, doskonałe jedzenie

Zaprasza­­my serdecznie do Restauracji „Paco” położonej w samym centrum Myślenic, (w rynku), która od 2001 r. oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, stawiając przede wszystkim na wykwintną kuchnię, profesjonalną obsługę w scenerii stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. W lecie zapraszamy również do ogródka, który mieści się na rynku Myślenickim.

Atmosfera naszego lokalu podoba się i młodszym i starszym.  Staramy  się,   by  każdy  znalazł  u nas  to, co lubi.

Przez kilkanaście lat istnienia Restauracja - "Paco" gościła w swoich progach kilkadziesiąt tysięcy gości z całego świata, którzy niejednokrotnie udowadniali, że jakość usług świadczonych przez nas jest na najwyższym poziomie. Chętnie powracają do nas, organizując kolejne niezapomniane przyjęcia i uroczystości.

Serdecznie zapraszamy!

Catering Paco

Zaufali nam min.

  • image005.png
  • kpmg_.png
  • logo-CMUJ.png
  • tvn_logo_126803.png

Opinie klientów

w tym momencie na stół restauracji Paco, w której rozmawialiśmy z Robertem Makłowiczem "wjechał" zaproponowany przez właścicieli restauracji półmisek z tatarem z łososia, który nasz gość ocenił jako bardzo dobry, po czym polecił na listę myślenickich restauracji godnych polecenia dopisać także tę restaurację..
Robert Makłowicz

 

KONTAKT

ulica Rynek 30

32-400 Myślenice

Telefon (kom): 509­ 675­ 34­

Telefon : 12­ 272­ 01­ 87

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek :
10.00 - 22.00
Wtorek :
10.00 - 22.00
Środa:
10.00 - 22.00
Czwartek:
10.00 - 22.00
Piątek:
10.00 - 22.00
Sobota:
10.00 - 22.00
Niedziela:
13.00 - 22.00
 
Catering
Restauracja
Jedzenie na wynos

Restauracja Myślenice, Restauracja Paco, Paco Myślenice, catering Myślenice, catering Kraków, organizacja przyjęć małopolska, obiady z dowozem Myślenice, organizacja bankietów, catering dla firm Kraków